הסיפור מאחורי המותג

מותג ״אייס ברייסלט״ הוקם ב-2023 על ידי אורן כאשר הוא לקראת שחרור מצהל, לאחר שחיפש לא מעט פעמים מתנת יום הולדת לאח שלו ,לאבא שלו ולחברים שלו הבין את הצורך בחנות אינטרנטית שמרכזת את כל מה שמעניין גבר ישראלי.

כיום המותג הוא חנות אינטרנטי כאשר הזמנת התכשיטים ומוצרי חנות קוראות בלחיצת כפתור אחד, החזון שלנו לפתוח בהמשך השנה הקרובה את החנות הראשונה של המותג על מנת לשפר את חווית הקניה בקח שיוכלו למדוד את התכשיטים לפני הרכישה. 

באתר של המותג מוצג מגוון רחב של תכשיטים ומתנות שאפשר לתת כמתנה  לגבר אשר נבחרו בקפידה תוך דגש מיוחד לדברים עכשויים ולטרנדים של היום, בעזרת התכשיטים שלנו אתה יכול לשפר את הסטייל הבסיסי שלך לרמה אחרת מהסיבה שזה נותן לך לוק יחודי וחדש אשר לא כל אחד עונג תכשיטים אלו.

המטרה שלנו זה לעזור לקהל הרחב להפתיע את חבריהם את הבני זוג שלהם או משהו מהמשפחה שלהם בכל אירוע אפשרי ולהיות איתכם באירועים המשמעותיים בחייכם, בנוסף דגש חשוב מאוד שלחיילים אשר משרתים בצה״ל תהייה הנחה קבוע ומתמדת על מנת שיוכלו להנות מחווית הרכישה מבלי לפגוע בכיסם חייל או חיילת אשר יפנו אלינו בבקשה שבעייתי להם לרכוש תכשיט מהחנות יקבלנו הנחה גבוהה יותר מהרגיל על מנת שיוכלו להנות גם מהחוויה של תכשיטי המותג שלנו.

בשנה האחרונה אנחנו עובדים רבות על המותג על מנת לתת את הנגישות הטובה ביותר ללקוח ובנוסף עבדנו רבות על מנת להשיג את התכשיטים הכי מדוברים שיתנו לכם לוק שהוא קלאס שונה מהסביבה שסובבת אותכם, המותג שלנו מוודא ודואג לכל בעיית לקוח אם זה תכשיטים או כיסויי שעוני אפל ווטש אשר יתנו לך מראה קלאס ויוקרתי בסביבה אשר אתה מסתובב.